Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
toplam tıklanma
internet kitapçınız kitapyurdu.com'dan binlerce kitaba ulaşabilirsiniz.
internet kitapçınız kitapyurdu.com'dan binlerce kitaba ulaşabilirsiniz.

sizce kim kazanır
Mayıs 2024
PazPtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesi
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Takvim Takvim

adminden sözler

:: sözler

adminden sözler Empty adminden sözler

Mesaj tarafından Admin Çarş. 16 Mart - 20:05:13

Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel görmek istediğin herşeydediradminden sözler Noktaadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozGül
dediğin nedirki, Solar gider, Ateş dediğin nedirki, Kül olur gider,
Gün dediğin nedirki, Geçer gider, Ama sana olan sevgim sonsuzdur, Ancak
mezarda biter!!

adminden sözler GuzelsozGüneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri örtüyorsunadminden sözler NoktaRüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıktığında kapıları kapatıyorsunadminden sözler NoktaYağmuru sevdiğini söylüyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsunadminden sözler NoktaKorkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsunadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozHayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecekadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozO vefasız kalbin hissetmesedeadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta Sana bu şarkıyı dinleteceğimadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta Bu aşkın uğruna ömrüm bitsedeadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta Sana sevmeyi öğreteceğimadminden sözler Noktaadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozGecelerden ayazı sevmemadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta ya gündüz olmalı ya geceadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta namludan çıkan kurşunadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta ya kalbimin derinlerinden vurmalıadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta ya namludan hiç çıkmamalıadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta insan sevdiğini ya ölümüne sevmeliadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta ya hiç sevmemeliadminden sözler Noktaadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozVarlığının tiryakisiadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta Yokluğunun delisiyimadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta Seni benden mahrum etmeadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta Gözlerinin hastasıyımadminden sözler Noktaadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozSeni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et ünkü aşk sessiz sevgi dilsizdiradminden sözler Noktaadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozSesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya değeradminden sözler Noktaadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozDepremle
girdin gönlüme,fay hattı çizdin yüreğime,artçılar hala devam etmekte,
özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetindeadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozSen geçmişin herhangi bir yolsuz sevdası diye anıyorsun beni oysa ne yollar aradım o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun
Admin
Admin

Doğum tarihi : 21/08/90

- Similar topics

:: sözler