Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
toplam tıklanma
internet kitapçınız kitapyurdu.com'dan binlerce kitaba ulaşabilirsiniz.
internet kitapçınız kitapyurdu.com'dan binlerce kitaba ulaşabilirsiniz.

sizce kim kazanır
Mayıs 2024
PazPtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesi
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Takvim Takvim

adminden sözler

:: sözler

adminden sözler Empty adminden sözler

Mesaj tarafından Admin Çarş. 16 Mart - 20:06:35

Behdanem benimadminden sözler Noktaadminden sözler Noktadüşünsene bir kez dahi olsaadminden sözler NoktaDikenin güle,ipek böceğinin kozasına olan o büyük sevgisiniadminden sözler NoktaUçurum çiçeklerinin yaşama inat koklanmıcaklarını bilerek her defasında açtıklarınıadminden sözler NoktaBen de behdanem seni yüreğime can yazdım bir kereadminden sözler NoktaO muhteşem sevgi ile yaşama ve sana inatadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozPapatyalar var karşımda sarı sarı Tıpkı sana benziyorlar Sarı saçlarını hatırlatır banaadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta
Yeşil yaprakları da gözlerini Gülüşün geliyor aklıma Tatlı tatlı
bakışın, ve sen; Sen yokettin beni Sensizliğin içinde bırakıp gittinadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozEllerim anladı tutmuyorsunadminden sözler Noktaadminden sözler NoktaGözlerim anladı bakmıyorsunadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta Dudaklarım anladı öpmüyorsunadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta Gidişini kalbime nasıl anlatayım, nasıl söyliyeyim ey insafsız sevgili ya durursa kalbimadminden sözler Noktaadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozSeni Bir Serçenin Gözyaşı Dökebilme Ihtimali Kadar Seviyorum Bu Kadar mı Diyeceksin Ama Serçeler Gözyaşı Döktüğünde ÖLÜRLERadminden sözler Noktaadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozBütün dünyayı istediğim renge boyayıp,bu rengi insanlara bütün sevginle dağıt,kendini sevginin bir rengi diye tanıtadminden sözler Noktaçünkü senin varlığın sevgiye en güzel kanıtadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozküL oLmuş ateş yanarmı? Buz tutmuş su akarmı? Bu gözLer seni sevdi başkasına bakarmı?

adminden sözler GuzelsozNekadar çok seversen sev belli etmiyeceksin, sevdiğini belli ediyorsan inan çok üzüleceksin

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmazadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seninle olabilmektiradminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler Guzelsozİçinde öyle bir umut taşıki onu senden kimse alamasınadminden sözler Noktagözlerin hep gülsünadminden sözler Noktaonuda kalbinde öyle bir saklaki gerçekten isteyen bulsunadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozSözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok,doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsunadminden sözler Noktaadminden sözler NoktaKendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

adminden sözler GuzelsozYa
Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin
Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok
Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZELadminden sözler Noktaadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozNe zaman gelirsen gel,başıma taç olursunadminden sözler Nokta Sen benim eski değil , eskimeyen DOSTUMSUNadminden sözler Noktaadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozSanal dünya diyorlar buraya,uğradım geçtimadminden sözler Nokta Beklediğim ufak bir telefon görüşmesiydi, artık ondanda vazgeçtimadminden sözler NoktaGideceksen git yolun açık olsun, gözlerinde yüreğinde huzur bulmuştum al istemem o da senin olsunadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozSeviyorum
seni ölümsüz bir aşk ile, bütün kalbim hayatım seninle, ölecek dahi
olsam bu kalp ile son nefesimde haykıracağım seni seviyorum diyeadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozHayatın en güzel anı herşeyden vazgeçtiğiniz zaman Sizi hayata bağlıyan biri olduğunu düşündüğünüz andıradminden sözler Noktaadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozBen
senin ne yarin nede canın ben senin ne sevdiğin ne baharın ben senin
belki umrunda değilim ama sen benim sen benim nefesimsin

Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok,doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsunadminden sözler Noktaadminden sözler NoktaKendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

adminden sözler GuzelsozYa
Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin
Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok
Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZELadminden sözler Noktaadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozNe zaman gelirsen gel,başıma taç olursunadminden sözler Nokta Sen benim eski değil , eskimeyen DOSTUMSUNadminden sözler Noktaadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozSanal dünya diyorlar buraya,uğradım geçtimadminden sözler Nokta Beklediğim ufak bir telefon görüşmesiydi, artık ondanda vazgeçtimadminden sözler NoktaGideceksen git yolun açık olsun, gözlerinde yüreğinde huzur bulmuştum al istemem o da senin olsunadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozSeviyorum
seni ölümsüz bir aşk ile, bütün kalbim hayatım seninle, ölecek dahi
olsam bu kalp ile son nefesimde haykıracağım seni seviyorum diyeadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozHayatın en güzel anı herşeyden vazgeçtiğiniz zaman Sizi hayata bağlıyan biri olduğunu düşündüğünüz andıradminden sözler Noktaadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozBen
senin ne yarin nede canın ben senin ne sevdiğin ne baharın ben senin
belki umrunda değilim ama sen benim sen benim nefesimsin

Seni dar ağacındaki bir mahkumun ,hayatı sevdiği kadar seviyorumadminden sözler Noktaadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozHerzaman doğru söyle,ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsınadminden sözler Nokta

adminden sözler Guzelsozİnsan tırmanırken dağın kafa tutmasına razı olmalıdıradminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozKristalin bedelini göze almayan,onunla oynamasınadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozHissizler,
Hareketsizler yol alamazlar, Uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini
iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlaradminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozAşk
günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak
kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar
takımdıradminden sözler Noktaadminden sözler Noktaadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozAşkın zehir olsa içmezsem, yolun ölüm olsa dönersem, senin için bu candan vazgeçmezsem namerdimadminden sözler Nokta

adminden sözler GuzelsozYüreğimin ta içinde bir ateş yanaradminden sözler Noktaadminden sözler Nokta Yanmayan yer kalmamış söndürsen ne yazaradminden sözler Noktaadminden sözler Nokta Taşa toprağa seni yazdı bu elleradminden sözler Noktaadminden sözler Nokta Ah sevmenin değeri bir bilseler

adminden sözler Guzelsozadminden sözler Guzelsoz365
sayfalık bir öykü daha basladı her güne bir yaprak, her yaprağada bir
öykü sığdır mutluluk de bu öykününde adına basrol oyuncuları sen ve ben
olalım hiç ayrılmamacasına! seni çok özlüyorum her geçen saniye, her
geçen dakika, her geçen gün seni daha çok seviyorum )
Admin
Admin

Doğum tarihi : 21/08/90

- Similar topics

:: sözler