Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
toplam tıklanma
internet kitapçınız kitapyurdu.com'dan binlerce kitaba ulaşabilirsiniz.
internet kitapçınız kitapyurdu.com'dan binlerce kitaba ulaşabilirsiniz.

sizce kim kazanır
Nisan 2024
PazPtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesi
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Takvim Takvim

Güzel Sözler 1

2 posters

Güzel Sözler 1 Empty Güzel Sözler 1

Mesaj tarafından Rockizm35 Çarş. 16 Mart - 21:16:22

Bağda Bahçem Yokki İtten Çakaldan Korkayım

Azdan az çoktan çok gider

INSANLAR DIKENLER ARASINDA GULU GORUP SEVINECEKLERINE, GULLER ARASINDA DIKENLERI GORUP SIKAYET EDERLER...

LANET OLSUN SANA, LANET OLSUN O GUZELLIGINE, LANET OLSUN BANA, LANET OLSUN BENIM ZAVALLI KALBIME. LANET OLSUN!

seni seviyorum deme lanet olsun sana da senin gibilerine de !!!

HAYATTA SEVME!SEVERSEN İHANET ETME İHANET EDENİNDE SUÇUNU ASLA AFFETME!!!

Senı Seven KaLbe Zulum Et Et Edebıldıgın KadaR butun yoLLar Senın Olsun Gıt gıde Bıldıgın Kadar

sevilen zalimse seven ne yapsın?

Sewilipte sevmeyeni seven affetsin. seviyorum diyipte sevmeyeni ALLAH KAHRETSİN!!!

seni seviyorum desende boş artık yaptıklarını unutmadık bir daha çıkma karşıma hayır diyeceğimi unutma!!!!

DeLiKaNLı TeRKeTMeZ TeRKeDeNiDe aFFeTMeZ...!

SöZLeRiM SiLaHıM NeFReTiN CeZaM oLaCaK...!

bir baskası ugruna yıktın bizi...ama unutma kirlenen ben deıl senın şerefindi..

3 kuruşluk adamlara 5 kuruşluk değer verdik bizi 1 kuruşa sattılar...

elinde esrrarı gözükanlı gider bir delikanlı kolunda 3,5jilet yarası oda kahpenin hatırasıı....

seven severr...sevmeyen yolll alırrr giderrr...benım dunyam her türlü döner...

Ask iki insani sevindirir.ücüncü kisiyi üzer

SeViLdiĞiNi BiLmEdEn öLeSiYe SeVmE sOnRa SeVeNdE sEn OLuRsUn ÖLeNdE.....!

sakın sevme arkadas YASIYAMAZSIN öyle ağırki sevgi TASIYAMAZSIN

Çakal Gibi Dostun Olacağına; ASLAN gibi Düşmanın Olsun...!!!

Hesabı Son Lokmayı Yiyen Değil Son Sözü Söyleyen öDer.....

$eytan Diyo  Al Silahı Tak Beline Git Yanına Daya Alnına Sık KAFASINA !!!

Aslanlar Gibi Arkadaşlarımız Varken Ne İTTten Korkarız Ne ÇAKALLdan !!!

1 Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum.Güneşim Desem Güneş Batıyor.Hayatim Desem Hayat Kısa.Gülüm Desem Oda Soluyor.Sana Canim Demeliyim,Çünkü Bu CAN seninle Yasıyor...

2 2- Sen benim içimde kalan nefes,Anlatamadığım duygularımsın

3 3- kavuşmak ölüm ise hasretin zulüm, elbet kavuşuruz bekle be gülüm, tek sana aittir kanayan su gönlüm,ben yolumu çoktan çizdim, ya sen yada ölüm,askım

4 4- Sen dardaysan ben zordayım, sen ateşteysen ben kordayım, bir gün bu dünyadan göçüp gidersen, BİLKİ SENDEN ÖNCE ORDAYIM

5

6 5- SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN...

7 6- BEN SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN...

8 7- INSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GIBIYDILER,HEPSI GOKTEYDI AMA BEN SENI GUNESIM SECTIM VE BIR GUNES ICIN BIN YILDIZDAN VAZGECTIM.

9 8- SEN GOZUMDEKI BIR DAMLA YAS OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN HIC AGLAMAZDIM..

10 9- GUNUN 24 SAATI UYUDUGUM ICIN BANA DELI DIYORLAR AMA BU DELILER SUREKLI SENI RUYAMDA GORDUGUMU BILMIYORLAR...

11 10- GOZLERINDEN SUZULEN BIR DAMLA YAS OLMAK ISTERDIM. GOZLERINDEN DOGUP, YANAKLARINDAN SUZULUP, DUDAKLARINDA OLMEK ICIN...

12 11- SERT RUZGARLAR KARANLIK GECELERI SEVERMIS , AYNEN BENIM SENI SEVDIGIM GIBI...

13 12- HUZUNLERI KARLARA YAZDIM,GUNES CIKINCA ERISIN DIYE,SENI KALBIME YAZDIM ORADAN HIC SILINMEYESIN DIYE...

14 13- ASKIMIZ ICIN KAN AKIT DERSEN DUNYANIN ATAR DAMARINI KESERIM ILLE DE SENIN KANIN DERSEN BEN SENI KARA TOPRAKTA DA SEVERIM...

15 14- En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutma ki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar.

16 15- Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun

17 16- Biliyor musun, seni gökyüzündeki yıldızlara benzetiyorum. Ama tek farkın onlardan milyonlarca var. Ama sen bir tanesin.

18 17- Dün güllerle seni karsılaştırdım. Güller güzel ama sen daha güzelsin. Bütün vücudumu ateşlere at yansın. Ama sadece kalbim kalsın. Çünkü içinde sen varsın bir tanem.

19 18- Mutluluklar seninle olsun. Yanlizlik lar benimle... Git...Ama bir gün aklına gelecegim!..

20 19- Hani gözler vardir ya sözleri anlatir, hani sözler vardir ya gözleri aglatir, hani anilar vardir ya degeri geç anlasilir; bir de ask vardir ya seni anlatir...

21 20- Ask dudaktan çikan bir kelimde degil gözlerden akan yastir.Maksat bir sevgili ugruna ölmek degil ugrunda ölünecek bir sevgili bulmaktir.

22 21- Seni yüz kisi seviyorsa bilki içlerinde ben de varim. Seni 10 kisi seviyorsa onlardan biri benim. Seni bir kisi seviyorsa o benim. Eger seni hiçkimse sevmiyorsa bilki askindan ölmüsümdür!

23 22- Birakip gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman alismayi ögretti belki ama unutmayi asla...

24 23- Agzimdan çikacak söz olsan konusmam, gözümden akacak yas olsan aglamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere birakmam!

25 24-Eger Bir Gün Adini Anarken kisilirsa Sesim Hasretinden, Kapanirsa Gözlerim Askindan, Durursa Kalbim Bilki Ben Yanliz Seni SEVDIM ...

26 25- Bana '' Seni Seviyorum '' diye yalanda söylesen, bu yalani dünyanin bütün gerceklerine degismeye raziyim..

27 26- Yanlizlarin adamiyim uyku yok gözlerimde. Yanlizlarin adamiyim baskasi yok gözümde. Yanlizlarin adami seni düsünüyor her gece.

28 27- Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Askim Asaletimdir

29 28-Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde....!!!

30 29- YAPRAKLAR DOKULUR,GULLER SOLABILIR,SENI HERKES UNUTABILIR,BEN ASLA!

31 30- sana gelemedigim gün,bilki öldügüm gündür....!!!

32 31- akilli olup dünyanin kahrini çekecegime,varsin deli desinler,dünyalar benim olsun..

33 32- Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birsey kalbimdeki sevgini silemez.

34 33- Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ates nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.

35 34- Biliyorum Sen GünesSin Etrafinda Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayim Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

Günesin dogdugu da bir gerçek batdigi da... Kalbimin atdigi da bir gerçek, günün bitdigi de... Ne çikar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, iste o en büyük gerçek...
Rockizm35
Rockizm35

Güzel Sözler 1 Empty Geri: Güzel Sözler 1

Mesaj tarafından Admin Perş. 17 Mart - 12:23:44

paylaşım için saol
Admin
Admin

Doğum tarihi : 21/08/90

- Similar topics